LED-RKNT-80W-5K - LED Retrofit Kit
✓ 38 in stock
LED Retrofit Kit, Input Voltage: 100-277V AC, Wattage: 80W, Lumens: 10000, Driver Type: HLG-80H-24A, Replaces: 250-320W HPS, MH, HID Lamps
Detailed Specifications
100-277V
80W
LED Retrofit Kit
10000
250-320W HPS, MH, HID Lamps
Tags: LED-RKNT-80W-5K, LED Retrofit Kit
Popular Products
LED-T818-22-4000K A+B Hybrid 4 Foot Tube 17W 2,200 Lumens 4000K CCT
Voltage: 120-277V, Wattage: 18W, Type: LED T8 Hybrid Tube, Color Temp (Kelvin): 4000K..
LED-T828-40-4K 28W 4,000Lm Type "B" Tube 48" 120V-277V 4000K
The Norman Lamps LED-T828-40-4K is a 28W LED T8 Type B tube designed for direct ballast..
3156 Miniature Bulb 12V Clear Glass Automotive Bulb
Voltage: 12V, Current: 2.1A, Light Output: 32 MSCP, Type: S8 Miniature Bulb, Base Type..