LED-SMW21SC28V BA15S Base
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED-SMW21SC28V
  • UPC Code: 600300322002
✓ 68 in stock
Voltage: 28V, Wattage: 2W, Type: LED Tubular Bulb, Color Temp (Kelvin): 5500K, Lumens: 160, Replaces: 15W Incandescent, Beam Spread: 360 Degree, Base Type: BA15S (single contact bayonet), Average Life Hours: 50,000, Case Quantity: Order 10 for a full case, Color Emitted: Pure White
Detailed Specifications
28V
2W
LED Tubular Bulb
5500K
160
15W Incandescent