LED12G24Q-H/835 Compact LED C-LED Horizontal 4-Pin (A Type)
✓ 9 in stock
Voltage 120V, Wattage: 12W, Average life: 50,000 hours, Base type: 4pin CFL, Product Dimensions ‎6 x 6 x 4 inches, UPC: ‎043168967617
*** LIMITED STOCK ***
Detailed Specifications
120V
12W
4 Pin CFL
50,000 hours
Tags: ‎96761, GE‎96761, LED12G24Q-H/835, 043168967617,
Popular Products
1630 6.5V Miniature Bulb
Voltage: 6.5V, Current: 2.75A, Light Output: 23 MSCP, Type: S8 Miniature Bulb, Base Type..
5100H5-24V Panel Mount Indicator 1/4 Inch Green LED 24V
1/4 Inch Panel Mount Indicator LED Green 5mm LED24 Volt, Green Diffused LED -- 9 Inch..
Q40MC
130V, 40W, 2,000 Life Hours, Clear, 2.30 in. Length, E11 Mini-Can Screw Base, Multiple..