LED28MGWW-DC
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED28MGWW-DC
  • UPC Code: 600300312508
✓ 100+ in stock
Voltage: 28V, Current: 20mA, Wattage: 0.50W, Type: T-1 3/4 (5mm) LED, Light Output: 500 mcd, Base Type: Midget Groove Base, Life Hours: 100,000, Dimensions: 15.7mm Length x 5mm Diameter, Viewing Angle: 120 Degree, Color Emitted: Warm White