LED60PSBG-ACDC
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED60PSBG-ACDC
- UPC Code: 600300312980
Related Products
LED60PSBW-ACDC
Voltage: 60V, Current: 10mA, Wattage: 0.80W, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Slide ..