LED60PSBA-ACDC
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED60PSBA-ACDC
  • UPC Code: 600300312997
✓ 418 in stock
Voltage: 60V, Current: 10mA, Wattage: 0.80W, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Slide Base # 5, Life Hours: 100,000, Dimensions: 25.5mm Length x 7mm Diameter, Viewing Angle: 160 Degree, Color Emitted: Amber