LEDG50E17-PINK Christmas LED Bulb
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E17-PINK
  • UPC Code: 600300326185
✓ 800 in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 3SMD2835 E17 DIAMOND FACET
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
Type File Information
Detailed Specifications
120 Volt
0.65W
G50mm Globe 2
Globe 50MM