LEDT18S-28G
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDT18S-28G
  • UPC Code: 600300315288
  • Bulk Discount Pricing:
✓ 100+ in stock
Voltage: 28V, Current: 60mA, Wattage: 1.80W, Type: LED S6, Light Output: 3000 mcd, Base Type: BA15S (single contact bayonet), Life Hours: 100,000, Dimensions: 45mm Length x 20mm Diameter, Viewing Angle: 120 Degree, Color Emitted: Green