  • Product Code: LHB08-2F-110S
  • UPC Code: 600300329766
✓ 250 in stock
Voltage: 100-277V, Wattage: 110W-95W-80W, Type: LED High Bay Fixture, Color Temp (Kelvin): 5000K or 4000K Selectable, Lumens: 16,500 Max - Certifications: DLC Listed, UL, Average Life Hours: 50,000, Color Emitted: Pure White, Is It Dimmable? Yes Working with 0-10V dimmer. Dimensions 24.65" x 12.8" x 2.0"
16,500 Max Lumens Select Wattage / 4K or 5K color Select
DLC Product ID S-3QG1YY
Detailed Specifications
100-277V
110W - 95W - 80W