  • Product Code: MWP-15S-UNV-BLK
  • UPC Code: 600300329742
✓ 300 in stock
Black MINI WALL PACK 15W 1950 Max Lumens Select Wattage and Color -
Voltage: 120-277VAC, Wattage: 15W Max Select 15W-12W-8W, Color Selectable 27K, 3K, 35K, 4K, 5K - 130 Lumens Per Watt Type: LED Mini Wall Pack Fixture, Replaces: Traditional 70-100W HID fixtures, Certifications: UL, DLC, Life Hours: 50,000, Features: Built-in photocell (dawn/dusk sensor), 5 Year Warranty TAA COMPLIANT MADE IN MEXICO
MINI WALL PACK 15W 1950 Max Lumens Select Wattage and Color
Select CCT x 5 colors
Select Wattage x 3 Watts
1950 Lumens @ 15W
1560 Lumens @ 12W
1,040 Lumens @ 8W