SNW2FT-25/20/15-6Pack 2 Foot LED Strip Light Fixture - 6 Pack - Multi Watt and Color Temp
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: SNW2FT-25/20/15-6Pack
  • UPC Code: 600300327557
✓ 75 in stock
LED Strip Fixture 2 Foot, 6 PACK
Color Temp and Power Selectable,
0-10V Dimming, 3K-4K-5K colors
25Watt- 20Watt-15Watt Power
Microwave Motion Sensor Ready, DLC5.1
Spec page attached for your reference.
Type File Information
LINEAR STRIP NON-VT.pdf 597.62KB
Related Products
SNW2FT-25/20/15 - Norman Lamps
SNW2FT-25/20/15
LED Strip Fixture  2 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming,  3K-4K-5K colors25Watt- 20W..
SNW4FT-30/25/18 - Norman Lamps
SNW4FT-30/25/18
LED Strip Fixture  4 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming,  3K-4K-5K colors30Watt- 25W..