SNW4FT-45/38/34-6Pack 4 Foot LED Strip Fixture - Multi Wattage and Color Temp 6 PACK
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: SNW4FT-45/38/34-6Pack
  • UPC Code: 600300327588
✓ 100+ in stock
LED Strip Fixture  4 Foot,
Color Temp and Power Selectable,
0-10V Dimming,  3K-4K-5K colors
45Watt- 38Watt-34Watt  Power
Microwave Motion Sensor Ready, DLC5.1
Spec page attached for your reference.
Type File Information
LINEAR STRIP NON-VT.pdf 597.62KB
Related Products
SNW4FT-30/25/18 - Norman Lamps
SNW4FT-30/25/18
LED Strip Fixture  4 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming,  3K-4K-5K colors30Watt- 25W..
SNW4FT-45/38/34 - Norman Lamps
SNW4FT-45/38/34
LED Strip Fixture  4 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming,  3K-4K-5K colors45Watt- 38W..
SNW4FT-30/25/18-6Pack 4 Foot LED Strip Fixture Multi Watt and CCT - 6 PACK - Norman Lamps
SNW4FT-30/25/18-6Pack 4 Foot LED Strip Fixture Multi Watt and CCT - 6 PACK
Popular Products
1630 6.5V Miniature Bulb
Voltage: 6.5V, Current: 2.75A, Light Output: 23 MSCP, Type: S8 Miniature Bulb, Base Type..
5100H5-24V Panel Mount Indicator 1/4 Inch Green LED 24V
1/4 Inch Panel Mount Indicator LED Green 5mm LED24 Volt, Green Diffused LED -- 9 Inch..
Q40MC
130V, 40W, 2,000 Life Hours, Clear, 2.30 in. Length, E11 Mini-Can Screw Base, Multiple..