SNW8FT-90/75/65-6Pack - 8 Foot LED Strip Fixture - Select Wattage and Color Temp 6 PACK
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: SNW8FT-90/75/65-6Pack
- UPC Code: 600300327625
LED Strip Fixture 8 Foot,
Color Temp and Power Selectable,
0-10V Dimming, 3K-4K-5K colors
90Watt- 75Watt-65Watt Power
Microwave Motion Sensor Ready, DLC5.1
Spec page attached for your reference.
| Type | File Information |
| LINEAR STRIP NON-VT.pdf File Size - 597.62KB |
Related Products
SNW4FT-45/38/34
LED Strip Fixture 4 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming, 3K-4K-5K colors45Watt- 38W..
VPB8FT-90/75/65
Vapor Tight LED Fixture 8 FootColor Temp and Power Selectable0-10V Dimming, 3K-4K-5K colors90Watt-..
SNW4FT-30/25/18-6Pack 4 Foot LED Strip Fixture Multi Watt and CCT - 6 PACK
LED Strip Fixture 4 Foot,Color Temp and Power Selectable,0-10V Dimming, 3K-4K-5K colors30Watt- 25W..
Popular Products
1630 6.5V Miniature Bulb
Voltage: 6.5V, Current: 2.75A, Light Output: 23 MSCP, Type: S8 Miniature Bulb, Base Type..
5100H5-24V Panel Mount Indicator 1/4 Inch Green LED 24V
1/4 Inch Panel Mount Indicator LED Green 5mm LED24 Volt, Green Diffused LED -- 9 Inch..
Q40MC
130V, 40W, 2,000 Life Hours, Clear, 2.30 in. Length, E11 Mini-Can Screw Base, Multiple..