4C7-120V-CS-W
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 4C7-120V-CS-W
  • UPC Code: 600300291469
✓ 1,000+ in stock
Voltage: 120V, Current: 0.033A, Wattage: 4W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Screw Base, Life Hours: 4,000, Glass: White, Dimensions: 2.13 in. Length
Related Products
4C7-120V-CS - Norman Lamps
4C7-120V-CS
Voltage: 120V, Current: 0.033A, Wattage: 4W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Sc..