LED-A19-BLUE
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-A19-BLUE
- UPC Code: 600300316834
-
$3.95
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 1W |
| Type | LED A19 |
| Replaces | 15W~25W Incandescent Bulb |
| Base Type | E27 (medium screw base) |
| Average Life Hours | 50,000 |
| Color Emitted | Blue |
| Features | Glass Bulb |
Related Products
LED-A19-5W-BLUE
Voltage: 120V, Wattage: 5W, Type: A19 Light Bulb, Lumens: 400, Replaces: 40W~60W Incandescent Bulb, ..
$3.99
Tags: led-a19-blue, colors, blue led, a19 blue led,
Popular Products
TL5C40W/840 Cool-White 4000K
Wattage: 40W, Type: T5 Circular Fluorescent, Color Temp: 4000K (cool white), Lumens..
$21.65
F26DBX/835/4P GE Brand 97612 Compact Fluorescent Lamp
Wattage: 26W, Type: Double Twin Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 3500K, Lumens: 1710..
$7.45
150PS25/FR
Voltage: 130V, Wattage: 150W, Type: PS25 Light Bulb, Length: 5.90 in. Overall Length..
$6.95

