LED-FB10CT-TY-2W Transparent Yellow
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-FB10CT-TY-2
- UPC Code: 600300321371
-
$2.94
Available Options:
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 2W |
| Type | LED B10 Color Filament |
| Lumens | 200 |
| Replaces | 25W Incandescent Bulb |
| Beam Spread | 360 Degree |
| Lamp Shape | B10 |
| Base Type | E12 (candelabra screw base) |
| Average Life Hours | 25,000 |
| Case Quantity | Order 10 for a full case |
| Color Emitted | Yellow |
| Is It Dimmable? | No |
Related Products
LED-FB10CT-TB-2W Transparent Blue
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED B10 Color Filament, Lumens: 200, Replaces: 25W Incandescent Bu..
$2.95
LED-FB10CT-TG-2W Transparent Green
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED B10 Color Filament, Lumens: 200, Replaces: 25W Incandescent Bu..
$2.95
LED-FB10CT-TR-2W Transparent Red
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED B10 Color Filament, Lumens: 200, Replaces: 25W Incandescent Bu..
$2.95
Tags: Yellow, LED Filament Bulb, B10
Popular Products
15A15FR-230V
Voltage: 230V, Wattage: 15W, Type: A15 Light Bulb, Base Type: E26 (medium screw base)..
$6.95
168 Miniature Bulb 14 Volt
Voltage: 14V, Current: 0.35A, Type: T-3 1/4 Miniature Bulb, Base Type: Wedge Base, Life..
$4.95
F18T4-WW 19.3 in. Warm-White
Wattage: 18W, Type: T4 Fluorescent Tube, Color Temp (Kelvin): 2700K, Lumens: 1250..
$14.95



