LED12BPW-DC Miniature Bulb 12V LED
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED12BPW-DC
  • UPC Code: 600300329889
✓ 321 in stock
Voltage: 12V, Wattage: 0.50W, Type: T-1 3/4 (5mm) LED, Light Output: 500 mcd, Base Type: Bi-pin, Life Hours: 100,000, Dimensions: 20.6mm Length x 5mm Diameter, Viewing Angle: 120 Degree, Color Emitted: Warm White