LED12BPW-DC Miniature Bulb 12V LED
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED12BPW-DC
- UPC Code: 600300329889
Related Products
LED28MGWW-DC
Voltage: 28V, Current: 20mA, Wattage: 0.50W, Type: T-1 3/4 (5mm) LED, Light Output: 500 mcd, Base Ty..